Justin Bieber požádal o ruku Hailey Baldwin

Velikost textu: AAA

11. 7. 2018

Ačkoli ještě loni se choval jako pubertální spratek, teď zpěvák Justin Bieber věří, že je mužem dost zralým na manželství. Před pár týdny se vrátil ke své bývalé Hailey Baldwin a tento víkend ji požádal o ruku. Podle přátel vyjevil svůj záměr vzít si jednadvacetiletou modelku v sobotu večer na Bahamách. O tři roky mladší partnerku pozval na večeři do místní restaurace a překvapil ji zásnubním prstenem s velkým diamantem.

„Je to tak trochu překvapení, ale tak trochu taky ne. Justin je v posledních týdnech extrémně šťastný. Hailey už zná dlouho. Může se to zdát náhlé, ale znají se velmi dobře,“ svěřila Bieberova kamarádka magazínu People.

Justin je poměrně impulzivní člověk, což dokazuje svým chováním v posledních šesti letech. Ještě před půl rokem věřil, že tou pravou je zpěvačka Selena Gomez, k níž se po několikaleté odmlce vrátil. Ale v březnu už si byl jistý, že se k němu starší brunetka nehodí. A rozešel se s ní počtvrté.

Justinovi k zásnubám popřál na Instagramu také jeho otec Jeremy, jenž se v únoru podruhé oženil. „Justine, hrdost není dost výstižné slovo! Jsem nadšený z příští kapitoly tvého života,“ napsal Bieber starší.

K zásnubám se ale nezvykle vyjádřila také Justinova matka Pattie Mallette, když ve vzkazu synovi na Twitteru v neděli napsala: „Láska Láska Láska Láska Láska Láska Láska.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související