Johnnyho Deppa žaluje člen filmového štábu za fyzické napadení

Velikost textu: AAA

12. 7. 2018

Herec Johnny Depp nemá chvíli klid. Řítí se na něho další soudní tahanice, kterou vyvolal člen filmového štábu snímku City of Lies mapující smrt rappera Tupaka Shakura. Gregg Brooks tvrdí, že ho Depp hrubě, záměrně a velkou silou napadl, když ho pěstí dvakrát udeřil do hrudního koše. Pak na něj řval, že zaplatí sto tisíc dolarů šéfovi lokací, aby ho udeřil pěstí do obličeje.

K incidentu mělo dojít loni v dubnu během natáčení. Brooks v žalobě uvádí, že krom ostré fyzické bolesti odcházel z natáčení s psychickou a emoční újmou, za což chce odškodné.

„Deppova intoxikace omamnými látkami a jeho prchlivá povaha vytvářely nenávistné, násilné a nebezpečné pracovní prostředí,“ píše v žalobě dále Brooks. Ten byl prý propuštěn poté, když odmítl podepsat konfidenční listinu, že herce nebude kvůli incidentu žalovat.

„Johnny Depp je schopný profesionál, skvělý spolupracovník a podporovatel jiných umělců. Vždy se chová ke štábu a lidem kolem něj s nejvyšší úctou. Filmování může být stresující a neúspěch často přeháněný. Všichni máme rádi zajímavé drby, ale tady se žádný nestal,“ uvedl na hercovu obhajobu režisér snímku Brad Furman.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související