Halle Berry věří síle poctivého vývaru z kostí

Velikost textu: AAA

12. 7. 2018

Herečka Halle Berry popíjí vývar z kostí. Hollywoodská kráska, jež oslavila letos už jednapadesáté narozeniny, tvrdí, že jí právě tento velmi výživný pokrm pomáhá zpomalovat projevy stárnutí buněk. Vývar si prý dokonce sama vaří z kostí, které si vyzvedává u oblíbeného řezníka.

„Můžete si ho připravit sami, můžete jít k řezníkovi a vzít si kosti, které by stejně vyhodili, řezník vám je dá zdarma. Vezměte kosti, vařte je pomalu čtyřiadvacet hodin a pak pijte ten vývar. Je to tak plné kolagenu, že je to šílené,“ svěřila Halle magazínu Extra svůj tip na mladistvou a krásnou pleť.

Berry nedávno porušila vlastní zásadu, že nezveřejňuje obličeje svých dětí na sociálních sítích. Na Instagramu se objevil z profilu její syn Maceo.

„Je to boj. Velmi nerada ukazuji své děti, ale uvědomila jsem si, že mí blízcí jsou pro mě velkou oporou a já pro ně, tak jsem je chtěla zahrnout do svého profilu. Ale je to velmi tenká hranice, protože nechci své děti zneužívat… Chci je chránit, proto jsem si řekla, polovina obličeje stačí,“ vysvětlila Halle.

Macea má s bývalým manželem Olivierem Martinezem. S expartnerem Gabrielem Aubrym má desetiletou dceru Nahlu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související