Johnny Depp udělal z tetování pro exmanželku nejprve „lůzu“, pak „podfuk“

Velikost textu: AAA

12. 7. 2018

Herec Johnny Depp není zrovna charakterní formát. Po rozchodu s manželkou Amber Heardovou, která ho obvinila z fyzického týrání a rozvod proprala v médiích, se jí potřeboval pomstít. A tak si tetování na hřbetu ruky, které původně věnoval jí, nechal změnit na slovíčko SCUM – lůza. Minulý měsíc to „přepsal“ na SCAM – finanční podfuk.

Původně měl na ruce slovo SLIM, což je oficiální přezdívka Amber Heardové, s níž se oženil v roce 2015. Ihned po svatbě si nechal na pravou ruku zvěčnit zmíněná čtyři písmena. Když se rozvedli, byl Johnny tak zahořklý, že šel k tatérovi, který změnil písmeno L na C a I na U. Vzniklo tak SCUM – lůza.

V poslední době se Depp potýká ve finančních potížích a je žalován svými bývalými manažery pro finanční podvody. Proto teď zřejmě SCUM předělal na SCAM. A to tak, že přes černě tetované U si nechal červeným inkoustem vytvořit anarchistické A v kroužku.

Fotku nově změněného tetování na ruce zveřejnil na Instagramu Johnnyho kolega Tomy Henriksen, s nímž hraje ve skupině Hollywood Vampires. „Chtěl jsi to… tak to máš…,“ napsal Henriksen k snímku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související