Hailey Baldwin koupila Justinu Bieberovi zásnubní prsten

Velikost textu: AAA

16. 7. 2018

Modelka Hailey Baldwin kašle na tradice a rozhodla se pořídit prsten také svému snoubenci Justinu Bieberovi. Ten ji zlatým kroužkem s diamanty překvapil na dovolené na Bahamách. Nabídku k sňatku přijala a poté pořídila zásnubní prsten také jemu.

Obvykle nosí zásnubní prsten jen žena, ale jednadvacetiletá Hailey je feministka a myslí si, že stejně jako prsten snubní by měl i muž nosit prsten zásnubní. Justinovi tak pořídila jeden v klenotnictví Pristine v New Yorku.

„Hailey koupila diamanty posetý prsten s vyrytými iniciálami JB, aby ho mohl Justin nosit,“ cituje magazín Blast.

Justin prý při žádosti o ruku poklekl a vytáhl z kapsy krabičku se šperkem, který pomáhal osobně navrhovat.

„Hodlal jsem čekat, než něco řeknu, ale slovo plyne tak rychle, poslouchej jasně a prostě, Hailey, jsem tak moc zamilovaný do všeho na tobě! Jsem tak oddaný strávit svůj život poznáváním každičké tvé části, milovat tě trpělivě a laskavě. Slibuji, že povedu naši rodinu v úctě a morální čistotě, nechám Ježíše vést nás skrze Ducha svatého ve všem, co děláme a pro co se rozhodneme. Mé srdce je naprosto a plně tvým a vždy budeš pro mě na prvním místě! Jsi láskou mého života, Hailey Baldwinová, nechci trávit život s nikým jiným. Děláš mě mnohem lepším člověkem a tak skvěle si vzájemně projevujeme úctu! Nemůžu se dočkat nejlepšího období života! Je to vtipné, protože teď s tebou mi vše dává smysl! Nejvíc nadšený jsem z toho, že můj mladší bráška a sestra poznají další zdravé stabilní manželství a budou chtít to samé! Načasování Bohem je opravdu dokonalé, zasnoubili jsme se sedmý den sedmého měsíce, číslo sedm je číslem duchovní dokonalosti, je to pravda, vygoogli si to! Není to sranda? Mimochodem jsem to neplánoval, nicméně, Pane Bože, je to tak skvělé, že máme budoucnost pojištěnou! Budeme ještě skvělejší v sedmdesáti, miláčku, jdeme na to! Ten, kdo najde manželku, najde dobrou věc a získá za to přízeň Pána! Tento rok je rokem přízně! “ napsal Bieber tento týden na Instagramu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související