Miley Cyrus smazala všechny fotky na Instagramu

Velikost textu: AAA

18. 7. 2018

Zpěvačka a herečka Miley Cyrus má zřejmě opět nějaký zkrat. Pětadvacetiletá americká hvězda totiž smazala všechny fotky na svém profilu na Instagramu, včetně těch s psími miláčky a snoubencem Liamem Hemsworthem. Miley buď řeší životní krizi, nebo se konečně provdala za australského herce.

Miley má od konce týdne na Instagramu skutečně vymeteno. Místo profilového obrázku má černý kruh a pod tím poznámku „Zatím žádné příspěvky“. Stále jí zůstalo ale 76,2 milionu sledujících.

Cyrus začala randit s Hemsworthem před devíti roky. V roce 2012 po třech bouřlivých letech rozchodů a návratů oznámili, že jsou zasnoubeni. Za rok se ale rozešli a zásnuby zrušili. Před dvěma roky se k sobě vrátili a loni se opět zasnoubili.

Miley v květnu promluvila o své největší lásce. Na otázku, zda kouří marihuanu, odpověděla: „Chtěla bych, ale nekouřím. Jsem teď zcela zaměřená na projekt, na kterém zrovna pracuji. (Tráva) je nejmagičtější a nejúžasnější věc. Je to má první a skutečná láska. Ale v tuto část života zrovna není pro mě vhodná. Ale jsem si jistá, že jednou zase bude, opět se jí šťastně budu ládovat.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související