Harry Styles: Všichni jsme tak trochu gay

Velikost textu: AAA

17. 7. 2018

Zpěvák Harry Styles randil s mnoha krásnými dívkami. Přesto se necítí být vyhraněně heterosexuální a fanouškům přiznal, že je trochu gay. A myslí si, že většina lidí má nějaké cítění k oběma pohlavím a orientace je tedy fluidní nijak ostře vyhraněná vlastnost.

Harry během koncertu v Los Angeles přečetl nápis jednoho z fanoušků: „Jsem gay a miluju tě.“ Čtyřiadvacetiletý zpěvák na to odpověděl: „Miluju tě taky. Chci říct, všichni jsme trochu gay, ne?“

Styles se dočkal mohutného potlesku stejně jako ve chvíli, kdy přiznal, že je dojatý svým prvním sólovým turné, které právě v Los Angeles zakončil.

„Teď budu trochu dojatý. Děkuji přátelům, rodině, manažerovi, který je dnes zde. Přivedl jsi mě sem 14. ledna 2014 a já tady prošel tímto tunelem a skupina The Eagles dělala zrovna zvukovou zkoušku. Bylo to nádherné. Od té chvíle jsem tu chtěl vždy zpívat. Všem tady, kdo přišli na mé koncerty, aby nás na turné viděli. Děkuji vám z hloubi svého srdce. Změnili jste mi život. Miluju vás moc. Děkuji vám, děkuji vám, děkuji vám, děkuji vám,“ vzkázal Harry z pódia.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související