Thomas Markle chce přiletět za dcerou Meghan do Londýna, ačkoli není jisté, že se s ním potká

Velikost textu: AAA

19. 7. 2018

Thomas Markle je extrémně aktivní ve snaze potkat se s dcerou Meghan Markle. Než se zasnoubila s britským princem Harrym, rozhodně o ni a její přítomnost nejevil horlivý zájem. Ale po svatbě, která z kalifornské rodačky učinila členku britské královské rodiny, neustále zásobí bulvár svými názory na dceřin život. Nedávno prohlásil, že jí v očích vidí, jak je po Harryho boku jako vévodkyně ze Sussexu zoufalá. Hodlá za ní jet a setkat se s ní, aby se s ní udobřil.

Jenže právě takovými prohlášeními se jeho šance na setkání s dcerou stále zmenšují. Už po svatbě prohlašoval, že je královská rodina dost problematická a může být ráda, že získala Meghan jako svou novou příbuznou.

„Pokud se rozhodnu během měsíce nebo pár měsíců, tak pojedu do Anglie, chci vidět svou dceru. Přemýšlím o tom. Je mi jedno, jestli je na mě naštvaná, nebo ne. Nebudu tam mávat bílým praporem nebo ze sebe dělat blázna. Najdu si hotel a pokusím se s ní potkat,“ svěřil Markle deníku The Sun.

Thomasovi ale evidentně vůbec nejde o dceru, zoufale se snaží na sebe strhnout pozornost. Před pár dny totiž nebyl tak odměřený, ale zoufale deníku The Sun svěřil: „Miluji tě a chci s tebou mluvit. Zvedni telefon… Je to smutné, že to došlo tak daleko. Je mi to líto, že to zašlo až sem. Ano, z části je to má chyba. Ale to už jsem vyjasnil, že za to platím po zbytek života.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související