Meghan Markle je frustrovaná z vlastního otce a už ho nikdy nechce vidět

Velikost textu: AAA

20. 7. 2018

Jestli si Thomas Markle myslí, že svými výlevy v bulváru získá zpět svou dceru Meghan Markle, potřeboval by zřejmě pomoc psychiatra. Bývalá kalifornská herečka, která se v květnu sňatkem s princem Harrym stala vévodkyní ze Sussexu, je totiž z jeho chování frustrovaná a v současnosti je nejraději, když zcela zapomene, že její otec existuje.

„Harry a Meghan jsou frustrovaní, že neustále rozmlouvá s bulvárem a nechává si za ty rozhovory platit,“ přiznala kamarádka vévodkyně ze Sussexu v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

Thomas Markle se naváží do královské rodiny a tvrdí, že jeho dcera je v ní nešťastná. Neustále se dožaduje setkání s královnou Alžbětou II. a vlastní dcerou.

„Můj problém s mou dcerou teď stojí na tom, že je vyděšená. Vidím to v jejích očích, vidím to v její tváři a vidím to v jejím úsměvu. Viděl jsem ji smát se roky. Znám její úsměv. Nelíbí se mi ten, který vidím teď. To není ani nahraný úsměv, to je úsměv plný bolesti. Možná má za sebou jen pár nedobrých dní. Nevím. Ale opravdu mě to trápí. Myslím, že je na ni vyvíjen příliš velký tlak,“ prohlásil před pár dny Markle v rozhovoru pro deník The Sun.

Oficiální mluvčí Meghan a britské královské rodiny se k případu Thomase Markla odmítá jakkoli vyjadřovat.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související