Nevlastní sestra Meghan Markl: Jestli náš otec zemře, můžeš za to ty!

Velikost textu: AAA

23. 7. 2018

Meghan Markle se stala obětí brutálně emočně vydírajícího útoku své nevlastní setry Samanthy Markle. Ta manželku britského prince Harryho varovala, že pokud zemře jejich společný otec Thomas, bude to vina právě bývalé herečky, toho času vévodkyně ze Sussexu. Meghan s otcem nekomunikuje kvůli tomu, že se nechává uplácet bulvárem za skandální komentáře k jejímu soukromí.

Meghan s Harrym navštívili v Londýně výstavu ke stému výročí narození Nelsona Mandely (narodil se 18. 7. 1918) a třiapadesátiletá Samantha to komentovala na Twitteru.

„Co kdybys takto vzdala hold svému vlastnímu otci?! Už toho bylo dost. Chovej se humanitárně, chovej se jako žena. Jestli tvůj otec zemře, můžeš za to ty, Meg! Skvělé, že máš tolik času potácet se kolem a vzdávat poctu jiným, zatímco ignoruješ vlastního otce! Jak můžeš být tak chladná a podívat se na sebe do zrcadla? To Harry? Myslím, že jsem měla pravdu,“ napsala nejstarší dcera Thomase Markla na sociální síti.

Samantha Markle prahne po laciné slávě stejně jako její otec Thomas. Když byla Meghan jen řadovou herečkou ze seriálů, nikdo o nich ani netušil. Ale jakmile se stala snoubenkou prince Harryho, Samantha se začala cpát do médií a v nejrůznějších televizních pořadech i tisku odhalovala nepěkné detaily rodinného života. Dokonce hodlá napsat bolestínskou knihu o tom, jak musela žít ve stínu mladší sestry. Meghanin otec Thomas Markle, jenž se nemohl zúčastnit svatby kvůli infarktu srdce, ve strhávání pozornosti na sebe pokračuje jako nejstarší dcera.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související