Angelina Jolie nenávidí Amal Clooney. Víme proč!

Velikost textu: AAA

24. 7. 2018

Angelina Jolie nenávidí Amal Clooney. Ačkoli by tyto ženy mohlo spojovat téma boje za lidská práva, jsou nepřítelkyně. Hollywoodská kráska byla nepříčetná, když se doslechla, že její chování při rozvodu s Bradem Pittem slavná advokátka komentovala jako bláznivé a pošetilé.

Amal se stala celebritou díky manželství s Georgem Clooneym. A nad Angelinou vyniká nejen výší vzdělání a inteligencí, ale také stylem oblékání. Navíc jako advokátka hájící zájmy uprchlíků a neférově souzených v nedemokratických režimech světa se o ní začíná mluvit více než o Angelině, která se léta věnuje tématu porušování základních lidských práv jako vyslankyně dobré vůle při OSN.

A přestože by mohly spolupracovat, rozhořela se mezi nimi válka. George Clooney se totiž dlouhá léta přátelí s Bradem Pittem a zastává se ho také v jeho nepříjemném rozvodovém dohadování s Angelinou. Amal se přiklonila na Bradovu stranu a chování Angeliny komentovala nelichotivě.

„Angelina cítí zášť k Amal, protože si myslí, že ji advokátka bojující za lidská práva ukradla trůn první dámy humanitární dobročinnosti v Hollywoodu,“ cituje deník The Sun.

Podle zdrojů z Hollywoodu se válka rozhořela natolik, že jsou do ní zapojováni i lidé z jiných oborů. Stylisté, návrháři, vizážisté a další si musejí vybrat, pro kterou z dam budou pracovat. A jakmile se rozhodnou pro jednu, zavřou si tím dveře u týmu té druhé.

Amal navíc údajně prohlašuje, že Angelina nemá dostatečné vzdělání a inteligenci na to, aby se stala politicky významným hráčem při vyjednávání o lidských právech.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související