Pamela Anderson: Žádný z mých bývalých neměl dost koule na skupinový sex

Velikost textu: AAA

27. 7. 2018

Herečka Pamela Anderson byla dlouhá léta díky magazínu Playboy vnímána jako sexbomba. Nedávno ale vyrazila do boje s pornografií, která podle ní poškozuje párovou sexualitu. Jenže v soukromí neholduje jen pohlavním hrátkám ve dvou. Toužila prý i po skupinovém sexu, ale nikdy neměla partnera, který by měl dost velké koule na to, aby nežárlil a dokázal ji sdílet s jinými muži.

„Nikdy jsem neměla sex ve třech nebo skupinový sex v pozitivním slova smyslu… Všichni mí milenci byli příliš žárliví. Až možná na jednoho, který fantazíroval o tom, že jsem s jinou ženou a on nás sleduje,“ přiznala jednapadesátiletá blondýna, která byla manželkou Tommyho Leea, Kida Rocka či Ricka Salomona. Teď je zasnoubená s fotbalistou Adilem Ramim.

Někdy ji prý představa sexu ve třech vzruší, ale nikdy k tomu nedojde, protože je příliš romantická.

„Zní to někdy lákavě. Ale jsem příliš romantická. Neužívám si sex bez lásky a závazku. Není to pro mě mechanická věc nebo jen okázalost. Potřebuji intimitu a sdílení tajemství,“ dodala matka dvacetiletého Dylana a dvaadvacetiletého Brandona, které má s exmanželem Tommym Leem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související