Herečka Michelle Williams se tajně provdala

Velikost textu: AAA

30. 7. 2018

Herečka Michelle Williams se tajně provdala za hudebníka Phila Elveruma. Manželství je překvapením především proto, že před veřejností utajila vůbec to, že s někým žije a má vztah. S Philem dokázala randit, aniž se cokoli dozvěděla média. Teď v rozhovoru pro Vanity Fair přiznala, že jsou manželi.

„Nikdy jsem nevzdala lásku. Vždycky Matildě říkám, tvůj otec mě miloval dříve, než si někdo myslel, že mám talent nebo jsem hezká nebo hezky oblečená. Nikdy ve svém životě jsem nemluvila o svých vztazích. Ale Phil není žádným dalším. Je to něco velmi cenného. Způsob, jakým mě miluje, je to, jak chci prožívat svůj život jako celek. Pracuji na tom, abych byla vnitřně svobodná a žila přítomnou chvílí. Vedu Matildu k tomu, aby se cítila svobodně být sama sebou. Jsem konečně milována někým, kdo mi dává pocit svobody,“ přiznala Michelle o svém manželovi v rozhovoru pro Vanity Fair.

Dvanáctiletou dceru Matildu má sedmatřicetiletá herečka s bývalým partnerem Heathem Ledgerem, který v roce 2008 zemřel na předávkování drogami. Phil má z předchozího vztahu tříletou dceru Agathe.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související