Elton John je obézní a špatně pohyblivý, takže ho na souš z člunu musejí přenášet

Velikost textu: AAA

31. 7. 2018

Elton John s manželem Davidem Furnishem a syny Zacharym a Elijahem vyrazili na dovolenou na Sardinii. Z jachty na souš je převážel motorový člun. Zatímco chlapci a svalnatý David vyskočili z plavidla do vody a na pláž se dostali po svých, britského hudebníka museli přenášet dva svalovci, aby se neválel v mělčině jako brouk na krovkách. Elton je tak obézní, že to v jednasedmdesáti po svých nezvládne.

Rodinku vyfotili při komickém vystupování z člunu na pobřeží Porto Cervo na severu Sardinie. Elton trošku broučka připomíná. Podle snímků ho dva svalovci nabrali na spojené paže jako raněného, zatímco on je objímal kolem krků.

Jednasedmdesátiletý zpěvák si přenos užil, svalnaté muže má totiž velmi v oblibě. Po hladkém přistání v měkkém písku vyrazil s pětiletým Elijahem a sedmiletým Zacharym do Cala Di Volpe.

Elton před časem přiznal, že synové sice vědí, že je slavným zpěvákem, ale hodnotu to pro ně nemá. Bohem by prý byl jedině, kdyby byl slavným fotbalistou. A on sám moc sportu nikdy neholdoval.

„Nejsem pro ně výjimečný. Kdybych byl fotbalista, byl bych pro ně bohem,“ svěřil John deníku The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související