Johnny Depp tvrdí, že dostal od své bývalky Amber Heard pěstí do obličeje

Velikost textu: AAA

3. 8. 2018

Herec Johnny Depp tvrdí, že jeho exmanželka Amber Heard byla agresivní a dala mu dvakrát do obličeje pěstí. Ona před dvěma roky z manželství s ním odcházela se senzačním tvrzením, že ji mlátil a týral. Ačkoli to vypadalo na hodně drsnou rozvodovou válku, dvojice se vyrovnala mimosoudně během devíti měsíců.

Když Johnny dorazil na oslavu třicátých narozenin Amber Heardové s dvouhodinovým zpožděním, vypěnila a dala mu dvě rány pěstí přímo do obličeje.

Vyplývá to ze soudních spisů, které obdržel magazín People. Johnny v nich obviňuje Amber, že se k němu na party chovala velmi chladně a po odchodu hostů se do něj pustila. On byl prý střízlivý, zatímco ona toho nemálo požila, začala být agresivní a násilná a praštila ho dvakrát do obličeje. On ji prý v tu chvíli chytil za paže a zabránil jí pustit se do dalšího útoku.

„Tato obvinění jsou naprosto lživá. Člověk si musí přečíst nedávný článek magazínu Rolling Stone o panu Deppovi a žalobě podané proti němu šéfem filmové výpravy, krom jiných současných článků a žalob, aby pochopil stav jeho mysli,“ reagoval mluvčí Heardové ve vyjádření tisku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související