Jako za starých časů: Jennifer Aniston a Brad Pitt spolu natočí romantickou komedii

Velikost textu: AAA

6. 8. 2018

Brad Pitt i Jennifer Aniston mají za sebou druhý rozvod. Poté, co se Brad zbavil Angeliny Jolie, mohl se zase přátelit s Jennifer. Angelina totiž první manželku svého muže nesnášela. Aniston se mezitím také rozvedla, s druhým manželem Justinem Therouxem, a nečelí žádné žárlivosti, když se s Bradem znovu potkává. Hollywoodští producenti se je teď snaží přesvědčit, aby si stoupli společně před kameru v romantické komedii. Bylo by to vůbec poprvé.

Kinofilm totiž Brad a Jennifer spolu zatím netočili. „Zatímco se k sobě vrátili jako kamarádi, objevila se náhle příležitost, že by se Brad a Jennifer mohli objevit spolu v hlavních rolích – vůbec poprvé – velkého filmu, a oba to seriózně zvažují,“ uvedl zdroj magazínu Heat.

Podle scénáře se ale nepočítá s tím, že by se stali filmovými milenci. Takže se nemusí bát žádných intimních scén.

„Projekt je romantickou komedií a jejich postavy v něm zkříží své cesty. Filmoví producenti jsou z toho nadšení a myslí si, že by to bylo bombastické obsazení,“ cituje magazín Heat.

Aniston a Pitt byli manželi od roku 2000, v roce 2005 Brad utekl k Angelině. S tou se rozešel v září 2016 jen rok po svatbě. Jennifer randila s Justinem Therouxem od roku 2011, v roce 2015 se vzali a loni se rozvedli.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související