Victoria Beckham vzkázala Mel B: Kdo si sakra myslíš, že jsi?!

Velikost textu: AAA

6. 8. 2018

Zpěvačka Melanie Brown vystupuje v médiích jako mluvčí skupiny Spice Girls. Mluví rozhodně za všechny členky této formace, ačkoli k tomu oficiálně nedostala svolení. Když tak fanoušky přesvědčuje, že na turné vyjede skupina v plném počtu pěti, Victoria Beckhamová šílí. Ta se totiž comebacku účastnit nehodlá. A Mel B teď vzkázala, ať se vzpamatuje.

„Ve skutečnosti zuřivá Victoria konfrontovala Mel B a naprosto jasně jí řekla, že má už plné zuby jejího donucování ke comebacku a je z toho unavená, protože z ní dělá před fanoušky totální krávu. Victoria vždy souhlasila s tím, že se potkají a nějak oslaví práci, kterou tato skupina za sebou zanechala. Ale jet na turné nikdy nebylo něco, s čím souhlasila,“ cituje deník The Sun.

Victoria zuří především proto, že z ní Mel B dělá primadonu, která jediná překáží comebacku skupiny.

„Pokaždé, když Mel slibuje fanouškům návrat skupiny, vypadá Victoria jako ta, která kazí celou legraci a brání uskutečnění turné, což není vůbec férové,“ cituje dále The Sun.

Ostatní členky Spice Girls se bojí, že comeback nakonec ztroskotá především na válce mezi Victorií a Mel B.

„Jejich vztah je teď dost špatný. Victoria a její tým vidí Mel B jako neřízenou střelu, která je schopná plácat o Spice Girls cokoli, i když to není pravda, jen aby na sebe strhla pozornost. Problém je, že cokoli, o čem se jedná soukromě, Mel hned vyzvoní veřejně, což působí největší problémy,“ dodal zdroj.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související