Pamela Anderson si otevřela na jihu Francie pekařství

Velikost textu: AAA

7. 8. 2018

Herečka Pamela Anderson to se stěhováním na jih Francie myslí vážně. Žije tam s fotbalistou Adilem Ramim, který ji nedávno požádal o ruku. A hvězda Pobřežní hlídky to brala jako gesto k trvalému usazení v jeho zemi. V malém městečku u Marseille si tak otevřela pekařství.

„Mám vlastní pekárnu, jezdím svým autíčkem po okolí se svým psem. Miluju tu energii a miluju tuto část světa. Je to můj nový adoptivní domov,“ přiznala Pamela deníku The Sun.

Rodačka z Kanady věří, že devatenáctiletý věkový rozdíl mezi ní a Adilem není problém.

„Řekla jsem Adilovi, jednoho dne se rozpadnu, uvědomuješ si to? Takže se na to připrav. Milujme se, dokud můžeme, pokud se jednoho dne vzbudíš a podíváš na mě a řekneš, fuj, pořád můžu odcestovat do jiné země a žít tam,“ dodala Anderson.

Pekařství s malou restaurací otevřela Pamela v červenci a je jasné, že na jídelníčku nenajdete maso. Je totiž přísnou vegankou a tento jídelníček léta propaguje.

„Veganství je afrodiziakum. Je to výhra. Maso činí z mužů impotenty a nemocné jedince,“ tvrdí bývalá hvězda magazínu Playboy.

S Adilem se zasnoubili, protože oba věří v sílu monogamního vztahu.

„Opravdu věřím síle oddaného vztahu a skutečné lásce. Každý se dnes chová jako rocková hvězda, myslím, že je daleko zajímavější se vdát nebo zavázat v monogamním vztahu. Je to nově sexy věc, nenásledovat dav a nesbírat zářezy na pažbě. Myslím, že nejsilnější jsme v párech, také si uvědomuji, v jakém stavu je svět, potřebujeme jeden druhého,“ tvrdí Pamela.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související