Zpěvačka Leona Lewis se bude vdávat

Velikost textu: AAA

8. 8. 2018

Zpěvačka Leona Lewis přijala nabídku k sňatku od Dennise Jaucha a chce se stát jeho manželkou. Ten připravil žádost o ruku na osmé výročí začátku jejich vztahu. Před britskou pěnicí poklekl a nabídl jí prsten s velkým diamantem.

Třiatřicetiletá Leona se fanouškům se svým šperkem pochlubila na Instagramu v sérii snímků a videí. Ačkoli sama nic přímo nepotvrdila ani nekomentovala, magazín People tvrdí, že informace o jejím zasnoubení jsou skutečné a ověřené.

„Bylo to nejkrásnějších osm let mého života s touto výjimečnou lidskou bytostí. Tady je několik dalších nádherných vzpomínek,“ napsal Dennis u své koláže na Instagramu, kterou tam zveřejnil 1. srpna na osmé výročí vztahu.

„Mezi mnou a Dennisem to klape velmi dobře. Nemluvili jsme ale ještě o manželství. To je něco, co určitě jednou udělám. Chtěla jsem se vdávat, když mi bylo pár let po dvacítce. Bylo to pro mě vždycky zvláštní. Říkala jsem vždy, hodlám se vdát jako dvacátnice! Ale teď říkám, ne, ne, ne. Nejsem připravená. Mám pocit, že si člověk myslí, že je na to už dost zralý, ale když má pak před třicítkou, najednou připravený není,“ tvrdila ještě loni Leona.

Zpěvačka začala s Dennisem randit v roce 2010. Potkali se při práci. Ona ho najala do svého týmu jako tanečníka na turné. A z pracovního vztahu se brzy stal také milostný.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související