Pink ruší koncerty! Skončila v nemocnice s těžkou virovou gastritidou

Velikost textu: AAA

8. 8. 2018

Zpěvačka Pink zrušila už druhý koncert v Austrálii. Kvůli velmi silné virové gastritidě byla dokonce hospitalizovaná. Zvracení a průjmy totiž vedly k těžké dehydrataci a lékaři jí museli podávat fyziologický roztok infuzí. Fanoušci u protinožců se tak nedočkali jejího vystoupení v neděli 5. ani v pondělí 6. srpna.

„Pink byla přijata do nemocnice v Sydney v neděli v noci, trpí silnou dehydratací. Léčili ji a propustili do domácího léčení. Dnes ale musela do nemocnice znova a byla diagnostikovaná s virovou gastritidou. V nemocnici zůstane přes noc, bude se léčit a zotavovat,“ uvedl mluvčí společnosti Live Nation, která koncerty pořádá.

Pink měla v Olympic Park v Sydney zpívat celkem pětkrát. Minulý týden se na ni fanoušci trochu nazlobili, když zrušila koncert z pátku 3. srpna a šla rovnou na pláž koupat se s dcerou Willow. Vyfotili ji paparazzi a rozmázli to jako výsměch fanouškům. Pink trpěla infekcí dýchacích cest a lékaři jí doporučili pobyt u moře na slunci v rámci rekonvalescence. Zpívat nemohla.

„Nejsem povinná něco vysvětlovat, ale z úcty ke svým fanouškům se o to pokusím. Plánovala jsem toto turné puntičkářsky, snažila jsem se udělat to nejlepší pro své děti, ale také vytvořit nejlepší a fyzicky nejnáročnější a nejhezčí koncert mého života. Tato pauza v Byron byla plánována od roku 2017, jako způsob, jak se dostat z hotelu, vyhnout zimě a strávit čas s dětmi. Byla jsem už dvakrát nemocná, děti také, během této australské šňůry, ale poprvé, když jsem onemocněla, jsem byla schopná to překonat a zpívat. Tentokrát mě vyfotili ti parazitičtí paparazzi, kteří vám ale neukázali, že tu byli dva lékaři během dvou dní, antibiotika, steroidy, Vick’s, nosní sprej, krční sprej, a zase steroidy, NyQuil a plačící dítě uprostřed noci, každou noc, zatímco mu máma dělala teplé koupele a říkala dceři, že vše bude v pořádku. Myslete si, co chcete, na to máte právo, ale nikdy v životě jsem nikoho nevyužívala. Nikdy jsem nikoho neposlala do prdele neúctou k tvrdě pracujícím lidem, kteří jdou utratit své peníze, aby mě viděli vystupovat. Nikdy jsem nezrušila koncert. Jsem matka se vším, co k tomu patří, zatímco se snažím vypořádat se vším ostatním. Šmírování tohoto typu je neskutečné a nutí mě toužit po lepším světě. Dělám absolutně to nejlepší, co dokážu, a vy tomu můžete věřit, nebo ne. Jak jsem řekla, je mi líto všech fanoušků, které to postihlo,“ vzkázala Pink ve svém vyjádření na Twitteru.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související