Mel B se konečně domluvila s ex manželem na výchově dcery

Velikost textu: AAA

9. 8. 2018

Zpěvačka Mel B se rok a půl po rozchodu s bývalým manželem Stephenem Belafontem konečně dohodla na tom, jak budou vychovávat společnou dceru Madison. Rozvodové řízení provází mediálně dokumentovaná válka, v jejímž rámci členka skupiny Spice Girls obvinila Belafonteho, že ji fyzicky a psychicky týral. Soud jí tak pomohl příkazem, že se k ní bývalý manžel nesmí přibližovat ani ji přímo jakkoli kontaktovat.

Advokáti zastupující obě strany se dohodli na způsobu výchovy a péče o šestiletou Madison a také přijali dílčí smír. Stále však platí, že se jeden k druhému nesmí přiblížit na dvě stě yardů, ale zrušen byl zákaz online či telefonické komunikace.

Mel musí zaplatit 350 tisíc dolarů za soudní výdaje a výdaje na advokáty obou stran, tedy i za svého bývalého manžela. Oba ale musejí rovným dílem – 550 tisíci dolarů – přispět na splacení daní za prodej společného domu.

Zpěvačka bude muset také měsíčně platit Belafontemu pět tisíc dolarů výživného na dceru.

„Jsem nadšením bez sebe, hodlám to oslavit v Disneyworldu. Dosáhl jsem všeho, čeho jsem dosáhnout chtěl, mohli jsme se na tom dohodnout už před mnoha měsíci. Je to obrovská úleva, že je to konečně za námi,“ přiznal Belafonte deníku The Mail.

Producent původně žádal také o možnost navštěvovat Melinu dceru Angel, kterou má s Eddiem Murphym. Soud odmítl tohle projednávat, protože není biologickým rodičem holčičky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související