Angelina Jolie vymáhá dluhy: Brad Pitt jí dluží alimenty za poslední 2 roky!

Velikost textu: AAA

9. 8. 2018

Ačkoli se občas v bulváru objeví zpráva, že se rozvodové řízení Brada Pitta a Angeliny Jolie blíží ke konci, ve skutečnosti válka mezi bývalými partnery a rodiči šesti potomků vře dál. A to doslova. Angelina teď do mediálního tyglíku přilila žhavého olova, když prostřednictvím své advokátky oznámila, že jí Brad dluží obrovskou část alimentů, které jí měl poslední dva roky platit.

„Pitt má povinnost platit alimenty. Do současné doby od rozchodu nezaplatil ani podstatnou část alimentů. Ačkoli se neformálně dohodli na placení výdajů za děti, Pitt to nedodržuje už rok a půl, Jolie tak chce požádat soud o nařízení, které by platilo do budoucnosti i zpětně a donutilo ho dluh splatit,“ uvedla advokátka Samantha Bley DeJean zastupující Angelinu.

Ta má s Bradem devítiletá dvojčata Vivienne a Knoxe a dvanáctiletou Shiloh. Společně adoptovali také třináctiletou Zaharu, čtrnáctiletého Paxe a šestnáctiletého Maddoxe.

Angelina a Brad nebyli zatím rozvedeni, soud to odmítá učinit do doby, než se dohodnou na péči o děti a vyrovnání majetku. Celá záležitost se ale může táhnout ještě rok i více.

„V blízké budoucnosti nehrozí žádná dohoda či ujednání. Jsou teď tak trochu v slepé uličce, protože se oba zaměřují jen na péči o děti, nic jiného včetně majetku vůbec neprojednávají,“ cituje magazín People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související