Brad Pitt údajně zaplatil Angelině za poslední dva roky 205 milionů. Přesto ho žaluje o alimenty

Velikost textu: AAA

10. 8. 2018

Herečka Angelina Jolie se rozhodla požádat soud o pomoc při vymáhání alimentů na Bradu Pittovi. Ve své námitce přitom hollywoodská kráska uvádí, že jí manžel, s nímž se rozvádí, neplatí padesát procent výdajů na potomky. Jenže Pittův právník ve středu prohlásil, že podává protižalobu, protože Angelina chce pouze Bradovi pokazit mediální image. Ve skutečnosti jí totiž za poslední dva roky zaplatil 1,3 milionu dolarů na děti a za osm milionů dolarů jí koupil dům, dostala tedy od něj v přepočtu 205 milionů korun.

„Tato soudní žádost nebyla nutná. Je to slabě skrývaná snaha manipulovat s mediálním obrazem jejich rozvodu,“ uvedl Pittův advokát Lance Spiegel v reakci na úterní prohlášení Angelininy advokátky, která oznámila, že otec Brad neplatí na děti.

Spiegel ale podal u soudu protinávrh, v němž dokazuje, že Angelině půjčil osm milionů dolarů, aby si mohla koupit nový dům, a zároveň jí zaplatil 1,3 milionu dolarů za účty, které utratila ona sama při výdajích za děti.

„To, co dnes podala u soudu Bradova strana, je očividný pokus zamlžit pravdu a odpoutat pozornost od faktu, že nenaplnil své zákonné povinnosti při podpoře svých dětí,“ uvedla Angelinina advokátka Samantha Bley DeJean.

Ta také potvrdila, že požádali soud, aby manžele rozvedl ještě před vyřešením majetkových poměrů a opatrovnictví dětí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související