Kanye West třikrát odmítl show Jamesa Cordena, naposledy pět vteřin před nástupem do auta

Velikost textu: AAA

10. 8. 2018

Britský moderátor James Corden žijící v USA proslul především svým hudebním taxíkem Carpool Karaoke. Nalákal do něj už mnoho hvězd. Krom Madonny a Adele třeba také Paula McCartneyho či Eltona Johna. S žádnou z těchto hvězd neměl James sebemenší problém se domluvit. V případě rappera Kanyeho Westa ale narazil. Účast v pořadu mu slíbil třikrát. A při posledním pokusu pro něj James přijel svým taxíkem. Zaparkoval před jeho domem a zavolal, že může nastoupit. Jenže Kanye mu oznámil, že nemá náladu.

James byl na místě samozřejmě s kamerou a štábem, které musel zaplatit. Zrušení na poslední chvíli ho stálo pětačtyřicet tisíc dolarů.

Cordena se na to, proč ještě nebyl v jeho pořadu West, ptala Kris Jenner ve své hře na pravdu. „Odpovím na to velmi snadno. Chtěli jsme ho tam!“ reagoval na otázku James.

„Zrušil nám to dvakrát, možná dokonce třikrát, jednou jsem už zatáčel autem k jeho domu. Byl jsem v autě a zrovna jsem končil hovor, byl jsem před jeho domem a oni nám přišli říct, necítí se teď v dobrém stavu natáčet. Uděláme to jindy. No poslal mi hezké dárky. Poslal mi ty úžasné květiny v kostce, kostku z květin, to jsem do té doby nikdy neviděl, a poslal mi také tenisky Yeezy. Lidé žasli, páni, ty jsou tak drahé. A já jsem řekl, jo, stály mou show pětačtyřicet tisíc dolarů,“ dodal Corden.

Paradoxně pak Jennerové tvrdil, že navzdory otřesnému Westovu chování o jeho účast v pořadu stále stojí. „My ho máme moc rádi. Je to můj sen. On to ví. Rozhodně ho tam chci mít,“ tvrdil ekonomicky uvažující James, jemuž je jasné, že mu Westova účast zajistí vysokou sledovanost a tudíž hodně peněz z reklamy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související