Herečka Glenn Close nenáviděla svého otce. Víme, co jí udělal!

Velikost textu: AAA

10. 8. 2018

Herečka Glenn Close byla nucena vyrůstat v kultu Morálního znovuvyzbrojení. Na počátku druhé světové války ho založil americký evangelický kněz Franklin Buchman, který svého času obdivoval Adolfa Hitlera. V čase, kdy celý svět zbrojil a vraždilo se na mnoha frontách války, pomohl tisícům lidí najít smysl života. Hnutí fungovalo dále za zbrojení během studené války a Glenn z něj odešla až ve svých dvaadvaceti. Kult ji zdeformoval natolik, že dodnes není schopna věřit svým vlastním instinktům. A dlouho za to nenáviděla svého otce.

„Došla jsem do stavu, kdy jsem byla velmi, velmi naštvaná na svého otce a napsala mu dopis, v němž jsem byla absolutně upřímná. Řekla jsem mu, nezasloužíš si být nazýván naším otcem. Víte, bylo to velmi tvrdé. Vlastně jsem to přečetla své matce a sourozencům a řekla, tohle teď pošlu otci. Protože on byl narcistický a byl velmi chytrý, velmi chytrý, ale rozhodně měl narcistickou poruchu osobnosti,“ přiznala dnes už jednasedmdesátiletá herečka.

Matku sice nikdy neosočila tak tvrdě, ale zároveň ji obvinila, že otci všechny ty šílenosti dovolila.

„Myslím, že v mnoha ohledech mu to umožnila. Nikdy se dost nerozvinula a nedosáhla dokonalosti v tom, v čem mohla být skvělá, až mi na konci svého života řekla, víš, mám pocit, že jsem v životě ničeho nedosáhla,“ dodala Glenn v interview pro People TV.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související