Cher vydá v září album cover verzí písní skupiny ABBA

Velikost textu: AAA

13. 8. 2018

Zpěvačka Cher se v červenci představila po delší době na stříbrném plátně jako herečka. Zahrála si v muzikálu Mama Mia! Here We Go Again matku Donny Sheridanové (tu představuje Meryl Streep) a zazpívala hit skupiny ABBA Fernando. A v pátek 28. září se její fanoušci můžou těšit na celé album cover verzí skupiny ABBA. Cher ho vydává pod názvem Dancing Queen.

„Vždy jsem měla skupinu ABBA ráda a viděla na Broadwayi původní muzikál Mamma Mia asi tak třikrát. Po natáčení filmu Mamma Mia! Here We Go Again jsem si oživila, jak skvělé a nadčasové písně napsali a začala si říkat, proč nenahrát album s jejich písněmi?“ přiznala teď Cher v oficiálním oznámení tisku, že výsledek její práce vyjde 28. září.

„Písně byly náročnější na zpěv, než jsem si představovala, ale jsem šťastná, jak to dopadlo. Moc se těším na to, až je uslyší lidé. Je to dokonalé načasování,“ dodala Cher.

Už v polovině července prozradila fanouškům, že album dokončuje a chystá jeho vydání.

„Poté, co jsem nazpívala Fernando (ve filmu), jsem si řekla, že by bylo zábavné udělat celé album písní ABBA, tak jsem to udělala! Nezní to úplně tak, jak si budete myslet, když se řekne ABBA, protože jsem to nazpívala docela jinak,“ přiznala Cher v rozhovoru pro pořad Today.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související