Otec Meghan Markle lhal a třískl s telefonem princi Harrymu

Velikost textu: AAA

14. 8. 2018

Otec Meghan Markle alias vévodkyně ze Sussexu je chorobný lhář. Nechal se podplatit bulvárem a dokonce s ním inscenoval focení, které mělo ve čtenářích vzbuzovat soucit a vrhat negativní světlo na Meghan a britskou královskou rodinu. Že se prodává paparazziům, několikrát lživě popřel. A když ho konfrontoval princ Harry, třískl mu telefonem.

Thomas se nechal nafotit pro bulvár, jak si zkouší oblek na svatbu, cvičí, aby na slavný den zhubnul, a jak na Googlu vyhledává svou dceru v internetové kavárně. Všechno bylo inscenováno a on ochotně spolupracoval s paparazzii, za což dostal tučný honorář. Když mu pak třiatřicetiletý princ Harry volal, aby ho varoval, že podobné chování nedopadne dobře, třískl mu s telefonem.

„Harry mi řekl, že bych neměl nikdy komunikovat s tiskem. Že to všechno dopadne v slzách. Řekl mi, sežerou vás zaživa. A měl pravdu,“ stěžoval si teď Markle britskému deníku The Mail.

Jenže Thomas Harryho neposlechl a s bulvárem spolupracoval. „Kdybyste mě poslechl, nikdy nemuselo k tomuto dojít,“ volal příště Harry svému tchánovi.

A Markle se zachoval velmi nezdvořile, před tím, než svému zeťovi třískl s telefonem, ještě vyhroceně prohlásil: „Možná by bylo lepší pro vás lidi, kdybych byl mrtvý… pak byste mohli předstírat, že jste smutní.“

Lhář Markle dnes všeho lituje, protože Meghan s ním nekomunikuje a zřejmě se s ní v dohledné době nepotká. O setkání s ním nestojí ani nikdo z královské rodiny.

„Nejsem naštvaný na Harryho. Nejsem naštvaný na Meghan. Miluju je. Přeju jim to nejlepší. Ale ke zbytku řeknu jedno, nasrat. Mám toho dost,“ dodal Markle v interview pro The Mail.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související