Lena Dunham ukázala jizvu po hysterektomii (FOTO)

Velikost textu: AAA

17. 8. 2018

Herečka a zpěvačka Lena Dunham přišla o dělohu. Hysterektomii jí lékaři provedli před devíti měsíci a ona tento týden ukázala na sociálních sítích tetování, jímž oslavila jubileum operace, která jí zásadně změnila kvalitu života. Dvaatřicetiletá hvězda seriálu Girls trpěla vážnou formou endometriózy.

„Dnes… je to také devět měsíců od mé hysterektomie. Nikdy jsem neslavila devět měsíců čehokoli a minulou noc jsem si uvědomila, proč je to číslo tak vtipné. Nikdy v životě to nebude tak, jak jsem si plánovala. Mé tělo už je téměř zahojené a každý den objevím ve svém srdci novou ránu, ale dnes nabízím sama sobě vděčnost, z nejbolestivějšího stavu, který jsem si tak nějak vybrala vědomě sama… Můj kamarád pojmenoval mou dělohu Judy, a když začala být namyšlená, dali jsme ji pryč, kvůli tomu mám tetování na žebrech, které bolelo jak kráva, i když jsem měla tišící léky. Judy, odpočívej v pokoji… Dnes chci poděkovat Judy, že tak elegantně opustila mé tělo, které je teď silnější, než jsem čekala. Šťastný den, kdy jsem sama sobě dala život,“ napsala Lena na Instagramu.

O Dunham se nedávno psalo v souvislosti se zpěvačkou Beyoncé, kterou prý měla na party kousnout do tváře. Dvaatřicetiletá herečka to ale popřela.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související