Manželství Deppa a Heard prý skončilo kvůli výkalům v posteli

Velikost textu: AAA

17. 8. 2018

Johnny Depp a Amber Heard se svým rozchodem v květnu 2016 postarali o mediální poprask. Amber totiž podala na Johnnyho žalobu a bulváru poskytla fotky s modřinami, které jí měl způsobit tehdejší manžel. Dvojice žila v manželství jen něco málo přes rok, ale prý to byl vztah dost vášnivý plný hádek. Tu poslední, po níž následoval rozchod a žádost o rozvod, prý vyvolaly výkaly v posteli.

Dvaatřicetiletá Heardová prý totiž neunesla, že manžel přišel na oslavu jejích třicátých narozenin s dvouhodinovým zpožděním. S kamarádkami tak vymyslela pomstu. Vykálela se mu na postel. Pětapadesátiletý Depp posedlý čistotou a hygienou se prý rozzuřil.

„Existují silné fotografické důkazy, že ty výkaly tam nechala Amber,“ svěřil zdroj blízký Deppovi deníku The Mail.

Podle mluvčí Heardové se do postele vykálel jejich pes Boo a ona s tím neměla nic společného.

„Boo měl vážné střevní potíže. To nebyl žádný vtípek, nebo nic, co ho mělo urazit. Bylo to nevinné, to udělá prostě pes. Nemáme k tomu nic víc, co bychom mohli říct. Paní Heard už to hodila za hlavu a nechce se nijak dále v tomto nesmyslu angažovat,“ uvedl mluvčí Heardové v rozhovoru pro The Mail.

V květnu 2016 v soudní žalobě Heardová uvedla, že se manžel rozzuřil a mrštil jí telefonem do obličeje, čímž jí způsobil velkou modřinu a těžký psychický otřes.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související