Snoop Dogg vydává vlastní kuchařku

Velikost textu: AAA

27. 8. 2018

V rapperovi Snoopu Doggovi by asi málokdo čekal fanouška americké bohyně domácnosti Marthy Stewart. Ale šestačtyřicetiletý hudebník miluje nejen marihuanu, ale také kvalitní domácí vaření. Za plotnou sám stojí často a rozhodl se vlastní kulinářské poznatky a vychytávky zúročit knižně. Vydává proto svou první kuchařku.

Snoop se začal v květnu učit vaření u profesionálů a jednou z lektorek je jeho kamarádka Martha Stewart. Sedmasedmdesátiletá bohyně americké domácnosti ho inspirovala k vydání kuchařky s názvem Crook to Cook.

„Ona mě naučila, jak být skutečný železný šéfkuchař! Velmi si dává záležet na tom, jak pak servírujete jídlo na talíři, prostě já to tam vždycky naplácám, ale ona mě učí, jak to hezky rozložit, jako skutečný profesionál, učím se to,“ přiznal rapper.

A hrdý je prý na to, že mohl Stewart sám něčím obohatit.

„Učil jsem ji, jak připravit slaninu! Taky jsem ji naučil, jak připravit sendviče s boloňskou klobásou,“ chlubil se Snoop Dogg.

Rapper miluje zapékané sýrové makarony, smažené kuře, vafle nebo třeba žebírka načerno.

„Víte, v mé kuchyni je to teď dost žhavé, tuhle kuchařku povyšuju našlehanou a bohatě zalitou sbírkou mých oblíbených receptů,“ prohlásil Snoop, když světu představil knihu o vaření.

Žádný z receptů neobsahuje marihuanu, ačkoli Snoop Dogg přiznává, že mnohá jídla vyhledává zvláště tehdy, když má po kouření této drogy extrémní apetit.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související