Zaměstnanci Tesly se bouří, Elon Musk se chová jako šílenec

Velikost textu: AAA

27. 8. 2018

Elon Musk není v pořádku. A vědí to už nejen zaměstnanci společnosti Tesla, v níž to podle amerických médií pěkně vře. Na miliardáře s velikášskými sny o dobývání Marsu tak začali útočit také investoři. Muskovo bizarní chování v posledních dnech je přisuzováno syndromu vyhoření a drogám. A z vedení Tesly unikají vulgární zkazky o stavu firmy.

„Elon mluví o socialistech a konání dobra pro lidstvo, ale jen potud, pokud pro něj nepracujete… Jsou to samé sračky,“ uvedl zaměstnanec Tesly v rozhovoru pro deník New York Post.

Tak jako zcela nesmyslně slibuje Musk, že dobude Mars během deseti následujících let, slibuje prý nesmysly i v podnikání. Totální odloučení od reality přivedlo miliardáře na pokraj zhroucení. A k drogám.

„Je velmi těžké změnit jeho stanovisko… Řekne vám, to auto bude dělat X, Y nebo Z. A ano, je to možné… Ale tak za dvacet let. On své argumenty opírá o to, co je možné ve světě fyziky, nikoli o praktickou realitu,“ cituje dále New York Post.

Musk sice sám přiznal, že užívá silné sedativum Ambien, ale už zatajil, že jede také v drogách. Práskla to rapperka Azealia Banksová, která v jeho domě nahrávala novou hudbu s kanadskou zpěvačkou Grimes, s níž Musk žije. Banksová na Instagramu přiznala, že Musk si vzal LSD a poté plnil Twitteru bizarními prohlášeními.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související