Eddie Murphy se stane podesáté otcem

Velikost textu: AAA

29. 8. 2018

Herec Eddie Murphy zřejmě získá titul nejplodnější hollywoodské hvězdy. Komik známý z filmu Cesta do Ameriky totiž očekává desátého potomka. Bude to druhé společné dítě s přítelkyní Paige Butcher, s níž žije od roku 2012. Miminko má přijít na svět v prosinci tohoto roku.

„Eddie Murphy a jeho dlouholetá přítelkyně Paige Butcher s potěšením oznamují, že očekávají druhé společné dítě letos v prosinci,“ uvedl Murphyho mluvčí v rozhovoru pro časopis People.

Eddie má s Paige dvouletou Izzy. Dále má osmadvacetiletou Briu, pětadvacetiletého Milese, třiadvacetiletou Shayne, osmnáctiletou Zolu a šestnáctiletou Bellu s bývalou manželkou Nicole Murphy.

S Paullette McNeelyovou zplodil devětadvacetiletého Erika, s Tamarou Hood osmadvacetiletého Christiana a se zpěvačkou Mel B ze skupiny Spice Girls jedenáctiletou Angel. Přitom Mel B musela od soudu žádat uznání otcovství, protože Murphy rodičovství popíral.

„Měl jsem s dětmi velké štěstí. V celé skupině není jediné nevychované, ze všech rostou dost dobří lidé,“ pochvaloval si přitom nedávno Murphy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související