Robbie Williams se psychicky hroutí z posměšků kvůli nadváze

Velikost textu: AAA

3. 9. 2018

Zpěvák Robbie Williams je psychicky labilní, tvrdí to jeho manželka Ayda Field. Podle ní je extrémně přecitlivělý a trpí častým střídáním nálad. Britský rocker nesnáší dobře kritiku a už vůbec ne posměšky kvůli svému vzhledu. Kdykoli se tak dočte na sociálních sítích, že je obézní, zhroutí se.

Ayda spolu s Robbiem budou porotci v příštím kole britské soutěže talentů X Factor. Ale herečka Fieldová se obává, že to bude mít negativní vliv na manželovu psychiku.

„Robbie se navenek chová jako arogantní a drzý člověk, ale uvnitř je to maličký klouček a je velmi citlivý a má snadno zranitelné srdce. Když o něm lidé píšou ošklivé věci, hrozně ho to zraňuje. Snažím se Roba naučit, aby se od toho držel dál… Zakázala jsem mu používat počítač, ale pak se zblázní a začne to vše hltat a zhroutí se na úplné dno, takže ho sbírám rozsypaného na kousky. Během vysílání tohoto pořadu rozhodně zakážu Robovi jakékoli sociální sítě. Přečetl by si nějaké odporné komentáře a musela bych ho zase sbírat, oprášit a připomenout mu, že je úžasná lidská bytost,“ přiznala Ayda v rozhovoru pro deník The Sun.

Williams není psychicky stabilní jedinec. Nedávno v porotě pronesl velmi odporný komentář, a když ho za to všichni zkritizovali, tak se z toho pozvracel v pauze natáčení.

„Snažil jsem se být tím zlým porotcem. Řekl jsem něco, co jsem si myslel, že bude vtipné, ale místo toho všichni bučeli proti mně. Pak mi maskérka řekla, proč jste tohle řekl? A já dostal takový záchvat paniky, že jsem vyběhl nahoru a pozvracel se,“ přiznal Williams.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související