Victoria Beckham potírá zprávy o nevěře manžela Davida

Velikost textu: AAA

4. 9. 2018

Návrhářka Victoria Beckham nikdy nebyla fanynkou zveřejňování intimních snímků ze svého života. Jenže bulvár celé léto omílá dokola nevěru jejího manžela Davida a ona tedy sáhla k záběrům jejich milostné idylky na dovolené jako účinné zbrani proti těmto „pomluvám“. Victoria se Davida zastává a tvrdí, že musí sama přesvědčovat jejich čtyři potomky o tom, že ji táta nepodvádí.

Victoria a David vyjeli na dovolenou na jih Francie, kde se na jachtě miliskovali a nechali při tom nafotit. Snímky teď Beckhamová zveřejňuje na sociálních sítích, aby všem dokázala, že její manželství s bývalým fotbalistou je pevné jako skála.

Na jihu Francie přitom Beckhamovi pobývali s Eltonem Johnem a jeho manželem Davidem Furnishem.

A návrhářka se tak zoufale snaží přesvědčit svět, že je vše v pořádku, že tohle téma vytáhla i v interview pro magazín Vogue. Ten ji přitom poskytl prostor především proto, že v návrhářství působí už desátým rokem.

Beckham pak časopisu přiznala, že si po večeři s manželem posadili všechny potomky před sebe a přesvědčili je, že zprávy o nevěře a krachu manželství jsou zlá lež.

David a Victoria mají spolu devatenáctiletého Brooklyna, šestnáctiletého Romea, třináctiletého Cruze a sedmiletou Harper.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související