Madonna dala adoptivnímu synovi Davidovi k třináctinám tepláky

Velikost textu: AAA

4. 9. 2018

Zatímco Madonnin biologický syn Rocco si libuje v hipsterském oblečení bez značek, adoptivní David Banda je posedlý luxusním oblečením. A tak popová královna dala chlapci původem z chudobné Malawi k třináctým narozeninám tepláky, batoh a pantofle Gucci. Pyšný hoch pak se slavnou matkou zapózoval pro snímek na Instagramu.

„Hodně štěstí k narozeninám, má šťastná třináctko! Povznes se nad všechna omezení!“ napsala ke společnému snímku na Instagramu Madonna.

Davida adoptovala zpěvačka ještě v manželství s režisérem Guyem Ritchiem, s nímž má osmnáctiletého Rocka. Po rozvodu popová hvězda v Malawi adoptovala také holčičku Mercy a dvojčata Stellu a Estere.

Všechny malawské potomky zpěvačka na oslavě Davidových narozenin oblékla do luxusních tepláků Gucci. Snímky adoptivních potomků Madonna na Instagramu doplnila hashtagem #Gucci gang.

Madonna pobývá poslední dny v Maroku, kde oslavila také svou šedesátku. Brzy se vrátí do Lisabonu, kam se odstěhovala kvůli fotbalistické škole, kterou David Banda navštěvuje.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související