Cher: Nic v mém životě nebylo plánované či žádané

Velikost textu: AAA

6. 9. 2018

Zpěvačka a herečka Cher je prý typickým příkladem člověka, který žije spontánně a nic od života neočekává a nežádá. Ačkoli má za sebou hvězdnou filmovou i hudební kariéru, není to výsledek promyšlených plánů a velkého úsilí. Všechno k ní tak nějak přišlo samo a ona pouze žila a dělala to, co jí zrovna bylo nabídnuto.

„Nepočítám věci tímto stylem, prostě je dělám. Nikdy ve svém životě jsem neplánovala ani jedinou věc. Stejně jako s tímto albem od skupiny ABBA. Natočila jsem film. Ale nežádala jsem o roli v něm. Můj kamarád Ronnie Meyer mi zavolal a řekl, děláš Mamma Mia, a zavěsil,“ svěřila Cher deníku New York Times.

S Meyerem se zná Cher mnoho let. Býval jejím hereckým agentem a vedl také studia Universal.

„Takže když zavěsil, řekla jsem si, no kruci! Pak mě napadlo, no jo, to bude trvat pět minut a nikdo ani nepozná, že v tom filmu jsem,“ dodala Cher.

Stejně tak vzniklo album cover verzí písní skupiny ABBA. Cher po natáčení Mamma Mia v šatně plácla, že by bylo zábavné songy švédské formace přezpívat. Její asistentka se toho chytla a za pár dní měla Cher na stole cover verze i se smlouvou od producenta.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související