Nová bondovka se odkládá, Daniel Craig podepsal smlouvu na jiný film

Velikost textu: AAA

6. 9. 2018

Herec Daniel Craig se do natáčení své poslední bondovky nehrne. A tak přivítal, že se filmování o pár měsíců posune. Jeho herecký agent mu totiž domluvil na listopad jiné natáčení. Bude hrát v thrilleru na motivy románu Agathy Christie. Bondovku přitom měla začít natáčet už v prosinci, ale to zřejmě nestihne.

Hlavní roli ve filmu Knives Out nabídl Craigovi režisér Rian Johnson.

„Jsem Danielovým obrovským fanouškem a vždy jsem s ním chtěl pracovat a jak jsem psal ten scénář ve snaze doladit ho, přemýšleli jsme s koproducentem, kdo by mohl hrát toho detektiva. Když jsem zjistil, že má na podzim malé okénko ve svém diáři, hned jsem ho kontaktoval. On je hercem s velmi širokým rejstříkem a moc se na spolupráci s ním těšíme,“ prohlásil Johnson.

„Daniel už přemýšlí o životě po Bondovi a přijetím takové nabídky je jasné, že se do role agenta nevrátí jen tak brzy. Očekávalo se, že se začne natáčet velmi brzy, ale teď je to nemožné,“ cituje deník The Sun.

Pětadvacáté bondovce navíc stále chybí režisér. Původní volba Danny Boyle z projektu odstoupil po neshodách se scenáristou Johnem Hodgem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související