Robbie Williams přivítal na světě třetího potomka (FOTO)

Velikost textu: AAA

10. 9. 2018

Robbie Williams je trojnásobným otcem. S manželkou Aydou Field přivítali na světě holčičku Colette Josephine. Kalifornská herečka však dítko neporodila. Manželé si nechali třetího potomka odnosit za úplatu náhradní matkou. Nicméně embryo usazené do její dělohy bylo počato z Robbieho spermie a Aydina vajíčka.

„Celou dobu jsme to velmi přísně tajili! Jsme ale nadšení, že vám můžeme oznámit, že se nám narodila holčička… Vítej na světě, Colette Josephine Williams,“ vzkázala devětatřicetiletá Ayda fanouškům.

Ta také vyzradila, že s manželem budou dceři říkat Coco. Nejstarší Theodoře přezdívají Teddy a prostřednímu Charltonovi říkají Charlie.

„Podstoupili jsme velmi dlouhou a složitou cestu, proto jsme celý průběh tak tajili… Rodiny mají mnoho podob, a tato malá holčička, která je biologicky naše, byla odnošena úžasnou náhradní matkou, které budeme navždy nesmírně vděčni. Jsme nadšení bez sebe, že tato holčička přišla do našich životů, a cítím požehnání, že žijeme ve světě, který nám to umožnil,“ vzkázala Field.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související