Pamela Anderson se rozešla s Adilem Ramim, aby mohl být se svými syny

Velikost textu: AAA

10. 9. 2018

Ještě před pár týdny se Pamela Anderson nechávala slyšet, že potkala toho pravého partnera. Jednapadesátiletá americká herečka se za ním přestěhovala na jih Francie a dokonce tam začala podnikat. Ale počáteční nadšení vystřídalo kruté prozření. Její dokonalý partner kvůli ní zanedbává vlastní syny. Hvězda Pobřežní hlídky se s přitažlivým fotbalistou proto rozešla, ačkoli on si ji chtěl vzít.

Pamela prý jako matka nezvládala to, že se Adil nevídá dostatečně se svými syny Zaynem a Madim.

„Poslední týdny trávila s Adilovými dvojčátky… zlomilo jí srdce, že se s nimi nevídá tak často, jak by mohl. A má pocit, že ona je příčinou toho všeho. Proto raději vycouvala,“ uvedl zdroj deníku New York Post.

Rami požádal Pamelu o ruku a dal jí prsten od Cartiera. Ale ona do manželství už jít nechce a prstýnek proto sundala. Adil ho nechce zpět, proto ho Anderson darovala synovi Brandonovi.

„Je to velmi nesobecký tah od Pamely, ona je skutečná romantička, takže má samozřejmě zlomené srdce. Adil měl problém zvládat svůj život, když do něj vstoupila Pamela, nedokázal udržovat s bývalou zdravý vztah, aby se mohl věnovat synům,“ dodal zdroj.
 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související