Nicki Minaj a Cardi B si na Newyorském týdnu módy daly přes držku

Velikost textu: AAA

10. 9. 2018

Zatímco Londýnský týden módy plní média především senzačním zákazem pravých kožešin, americký má poněkud primitivnější pozdvižení. Na jedné z přehlídek se potkaly dvě velké rivalky rapperky Nicki Minaj a Cardi B. A tak si prostě nabančily. S boulí na čele odcházela ze šarvátky Cardi B.

Všechno začalo tím, že Cardi B přišla za Nicki a začala na ni vřískat, co si dovoluje o ní a jejím dítěti šířit lži. Odpovědí jí bylo pár facek a rána pěstí. Cardi B odcházela z Manhattanu s boulí na čele.

„Bylo to dost zlé. Musela je odtrnout ochranka, ale Cardi se po ní pořád sápala. Vzala velkou červenou botu a hodila ji po Nicki, tu ale chránila velká zeď z těl bodyguardů. Na zemi po nich zůstala hromada vyrvaných vlasů. Jedna z asistentek Cardi B je vzala s sebou zřejmě jako důkaz,“ uvedl zdroj deníku New York Post.

Cardi B podle všeho Nicki Minaj zažaluje. A mezitím na Instagramu vysvětlila, proč se do Nicki pustila.

„Nechala jsem po sobě házet sračky. Nechala jsem tě na mě práskat a urážet mě, nechala jsem tě lhát, nechala jsem tě, aby ses pokusila bránit mi vydělávat si slušně, do prdele mi řídit, co budu jíst. Ale když jsi zmínila mé dítě, rozhodla jsem se hodnotit komentáře o mně jako matce, když komentuješ mé schopnosti starat se o mou dceru, to je kurva konečná!“ napsala Cardi B.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související