Třiadvacet let udával trendy mužských účesů, dnes David Beckham začíná plešatět

Velikost textu: AAA

10. 9. 2018

Bývalý fotbalista David Beckham šokoval fanoušky záběry z bazénu na Miami. Tam ho vyfotili nakrátko ostříhaného, což by samo o sobě nebylo překvapující, takový typ účesu už předvedl v minulosti několikrát. Poprvé ale kamera velmi nelichotivě zhodnotila hustotu jeho porostu na temeni. A je patrné, že třiačtyřicetiletý sportovec čelí plešatění.

Když se David v roce 1995 stal jednou z fotbalových hvězd Anglie, ihned si ho začala všímat média. A od té doby ho zmiňovala jako vzor účesů a oblékání mladých mužů. Třiadvacet let potom manžel zpěvačky Victorie Beckhamové udával trendy v úpravě vlasů. Jenže teď se zdá, že jeho hlava bude brzy připomínat temeno prince Williama. A jediným přípravkem pro úpravu jeho porostu bude elektrický strojek.

Fanoušci jsou z nelichotivých snímků u vytržení. Jenže řídnutí vlasů je u mužů velmi běžné a do jisté míry potká více než dvě třetiny pánů. Důvodem jsou mužské pohlavní hormony a také genetické dispozice. Léky proti vypadávání vlasů mají často negativní vedlejší účinky a působí proti libidu či erekci nebo způsobují feminizaci mužského těla.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související