Zemřel milenec princezny Diany

Velikost textu: AAA

12. 9. 2018

Pakliže připustíme myšlenku, že duše po smrti těla odchází do jiné dimenze a tam se potkává s ostatními zemřelými, může se princezna Diana radovat z opětovného shledání s dalším ze svých milenců. Ve věku třiasedmdesáti let opustil svět živých a překročil řeku Styx francouzský obchodník s uměním Oliver Hoare.

Princezna Diana si s ním začala poměr v roce 1992 po rozchodu s Charlesem, jehož byl Hoare kamarád. Matka princů Williama a Harryho našla v Oliverově náručí útěchu poté, co jí v březnu 1992 zemřel otec hrabě Spencer.

Hoare, otec tří dětí, s Dianou podváděl vlastní manželku Diane. Podle deníku The Mail skonal minulý týden na následky rakoviny.

Oliver udržoval poměr s Dianou několik měsíců a jednou ho prý tělesný strážce z Kensingtonského paláce nachytal nahého s doutníkem za obřím květináčem s vavřínem. Když Hoaremu začala rozvodem vyhrožovat manželka, s Dianou se rozešel.

Na rozvod nikdy nedošlo a Diane Hoare je teď vdovou.

O poměru mezi Oliverem a Dianou poprvé promluvil bodyguard Ken Wharfe v roce 1997 po smrti princezny. Lady Bowker později poměr mezi princeznou a obchodníkem z Paříže potvrdila s tím, že jí měla Diana svěřit: „Snila jsem o tom, že s ním budu žít v Itálii.“

Hoare se s princeznou rozešel v roce 1993 poté, co mu manželka vyhrožovala rozvodem. Diana to prý nezvládla a dlouho jeho dům bombardovala telefonáty, což prý vyústilo v policejní vyšetřování.

„Ano, volala jsem mu několikrát v rozmezí šesti až devíti měsíců, ale určitě ne nijak posedle, to ne,“ přiznala Diana v rozhovoru pro magazín Panorama.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související