Creative Arts Emmy Awards 2018. Komu to letos slušelo?

Velikost textu: AAA

12. 9. 2018

V Los Angeles proběhl slavnostní večer při příležitosti udílení cen Creative Arts Emmy Awards 2018. Které krásky zaujaly nejen svým talentem, ale také outfitem?

Heidi Klum

V růžové róbě vypadala modelka jako křehká a elegantní mořská víla. S doplňky to příliš nepřeháněla – zvolila výrazné dlouhé náušnice, které se skvěle hodily k odhaleným ramenům.

Padma Lakshmi

Moderátorka a scénáristka oslnila rudou róbou s vysokým rozparkem a originálně řešeným vrškem. Ačkoli občas splývala s barvou červeného koberce, rozhodně byla k nepřehlédnutí.

Shauna Duggins

Herečka a především kaskadérka si odnesla nejen jednu z cen, ale také pochvalu za outfit. Dokázala totiž, že nejsou potřeba pompézní šaty, aby žena na červeném koberci zaujala.

Paris Berelc

Další z hereček, která nechala doma velkou róbu, byla mladičká Paris. Tmavě zelené šaty s vysokým rozparkem jí skvěle padly a zdůraznily její úžasnou postavu.

Sarah Drew

Herečka zvolila jemně růžové šaty s vlečkou s aplikacemi na rameni. A rozhodně schytala od módních kritiků pochvalu. Vílí vzhled ještě umocnil jednoduchý účes.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související