Ego hudebníka Draka dostalo tvrdou ránu od Heidi Klum. Naprosto ho ignorovala

Velikost textu: AAA

13. 9. 2018

Německá topmodelka Heidi Klum mohla být další ze slavných žen, které prošly postelí kanadského rappera Draka. Jenže pětačtyřicetiletá čtyřnásobná matka teď může hrdě prohlásit, že jeho svodům odolala. Ba co víc, zasadila ješitnosti sebevědomého svůdníka pěknou ránu, když jeho nadbíhání a snahy kontaktovat ji úplně ignorovala.

Heidi o celém incidentu s Drakem hovořila v talk show Ellen DeGeneres. Ta se přitom německé krásky ptala, zda se o ni Drake někdy pokoušel.

„Pokoušel. Sorry, Draku! Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí! Víte, co tím myslím? Prostě doslova to propásl o týden. Nepamatuji si, kdy to bylo, ale neměla jsem jeho číslo, on neměl číslo na mě. Někdo, koho znám, zná jeho, a myslím, že Drake požádal o moje číslo, a pak mi napsal zprávu. Já si řekla, ach bože, to je tak divné! Ale nikdy jsem mu neodpověděla, protože jsem zrovna potkala lásku svého života,“ vyprávěla Klum.

Onou láskou jejího života je rocker Tom Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel. Heidi sním randí od počátku tohoto roku. Potkali se na narozeninách společných přátel a Klum byla z Kaulitze tak paf, že se červenala jako malá holka.

„Bylo to až tak zlé, že jsem se na něj nemohla ani podívat. Musela jsem sedět vedle něj, nikoli naproti, protože v tom případě bych se na něj musela pořád dívat. Jiskra přeskočila ihned. Znáte to, když se podíváte do očí a uvnitř ihned pocítíte teplo a mravenčení? Tak to proběhlo,“ vyprávěla Heidi o Tomovi moderátorce Ellen v jejím pořadu.

Modelka se pak ještě omluvila Drakovi.

„Draku, omlouvám se, že jsem ti nenapsala zpět. Jsi skvělý. Pořád miluju tvou hudbu! Opravdu pořád miluju tvou hudbu! Určitě brzy přijdu na tvůj koncert… A je to v pohodě! Lístky si koupím,“ dodala Klum.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související