Mark Wahlberg vstává každý den v půl třetí ráno

Velikost textu: AAA

13. 9. 2018

Herec Mark Wahlberg si myslí, že cvičit dvakrát denně je lepší, než poslouchat biorytmy a řádně se vyspat. Aby zvládal nabitý pracovní režim a k tomu dvě intenzivní cvičení denně, vstává už v půl třetí ráno. A hned poté míří do posilovny. Sedmačtyřicetiletá hollywoodská hvězda o svou svalovinu pečuje od puberty.

Mark na Instagramu prozradil, jak vypadá jeho den. Vstává v půl třetí ráno a modlí se, pak si dá lehčí snídani a jde cvičit. Poté následuje sprcha, někdy golf a svačina. V sedm většinou už začíná pracovat. Večer posiluje nebo boxuje a do postele chodí už v půl osmé se slepicemi.

S Wahlbergem strávil pracovní den také moderátor Piers Morgan, který zaznamenal hercův diář pro magazín Event.

„Hovořili jsme spolu o jeho legendárním fitness režimu. Prozradil mi, že když natáčí, jeho tým vykuchá hotelový pokoj a vyrobí mu tam soukromou posilovnu. Pak mi řekl: ‚Vzbudím se v půl třetí ráno a tvrdě posiluju hodinu od tří do čtyř, mezi sériemi mám jen deset vteřin pauzy. Pak jedeme na místní basketbalové hřiště a hodinu hrajeme dva na dva. Pak se vrátím do hotelu v šest ráno a dám si talíř s kuřetem a zeleninou, poté v sedm jdu na natáčení. Tam ve svém karavanu během dne udělám pět set sedlehů, abych se udržoval ve svěží kondici. Končím v šest večer, vracím se do hotelu a pětačtyřicet minut boxuji. Pak se najím a v osm už jsem v posteli,‘“ citoval Wahlberga Morgan v příspěvku pro časopis Event.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související