Henry Cavill prý pověsil na hřebík Supermanův oblek

Velikost textu: AAA

14. 9. 2018

Henry Cavill začal trénovat profesionální kaskadérství, aby prý získal náskok před ostatními zájemce o roli Jamese Bonda. Pětatřicetiletý Američan je totiž žhavým kandidátem na tuto roli poté, co ji Daniel Craig odloží do osobního archívu. Henry ale mezitím prý pověsil na hřebík kabát jiného neporazitelného hrdiny – Supermana. A s postavami superhrdinů produkce Warner Bros. tak prý končí definitivně. K radosti mladých herců, kteří se už vidí v upnutém kostýmu z lykry.

„Došlo se k závěru, že některé části předchozích filmů nefungovaly tak, jak měly… Superman je něco jako James Bond a po určitém čase se musíte podívat po nových hercích,“ uvedl zdroj z Warner Bros. v rozhovoru pro Hollywood Reporter.

Mluvčí studia odmítl informaci o tom, že Henry už upnutý oblek s velkým S neoblékne, potvrdit či vyvrátit.

„Zatímco ještě nebylo učiněno definitivní rozhodnutí s ohledem na příští filmy o Supermanovi, vždy jsme si velmi vážili Henryho Cavilla a měli s ním výborné vztahy, což zůstává nezměněno,“ uvedl mluvčí Warner Bros.

Přitom na počátku roku Cavill tvrdil, že má nápad, jak by se scenáristicky osud Supermana mohl ubírat ve filmu Muž z oceli 2. Jenže právě jeho vize se dost liší od pohledu ostatních tvůrců. Rozdíly v ideovém pojetí snímku byly prý důvodem k rozchodu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související