Jennifer Lawrence: Když vyzáblé herečky tvrdí, že se cpou pizzou, šíleně lžou

Velikost textu: AAA

14. 9. 2018

Jennifer Lawrence vyzvala kolegyně, aby přestaly v médiích šířit nechutné lži o tom, jak se můžou cpát pizzou a hamburgery, ale zůstávají přitom stále štíhlé. Osmadvacetiletá držitelka Oscara to považuje za nehorázné výmysly a přála by si, aby každá z kolegyň přiznala, že za štíhlou postavou je mnohdy dost přísná dieta a náročné cvičení.

„Prostě mám ráda, když jsou všichni upřímní. Pokud máte osm kilo podváhu a mluvíte o tom, že pořád jíte pizzu a smažené kuře, tak tím nepomůžete lidem cítit se dobře ve svém těle. Když jdu na předávání Oscarů nebo filmovou premiéru, nebudu lhát, jím dost jinak než v běžných dnech mého života, abych se do těch šatů vlezla. A nebojím se tohle přiznat,“ svěřila Jennifer magazínu InStyle.

Lawrenceová také věří, že by člověk nikdy neměl měnit svou vizáž kvůli okolí.

„Člověk by se v tom měl držet osobního přístupu. Když se chcete cítit krásně, ať už to znamená, že si prodloužíte řasy nebo podpoříte přirozenou barvu rtů nebo cokoli jiného, pak byste to měli udělat. Není na tom nic špatného. Ale problém nastává, když to začnete dělat kvůli někomu jinému,“ míní hvězda filmu Rudá volavka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související