Richard Gere v devětašedesáti přivítá na světě svého druhého potomka

Velikost textu: AAA

18. 9. 2018

Herec Richard Gere potvrdil, že jeho manželka Alejandra Silva, již si vzal před pěti měsíci, čeká jejich prvního společného potomka. Hollywoodský idol tedy přivítá na světě svého druhého potomka v devětašedesáti letech. A manželé se na Instagramu pochlubili tím, že jim požehnání pro nenarozené dítě dal samotný Dalajláma.

„Velmi výjimečný moment, který se stal před pár minutami… Dostali jsme požehnání pro naše výjimečné dítě… nemohli jsme to oznámit dříve, než jsme to řekli Jeho Svátosti Dalajlámovi,“ napsala Silva na Instagramu.

Pětatřicetiletá Alejandra bude maminkou podruhé, má pětiletého Alberta z předchozího manželství. Richard má osmnáctiletého syna Homera s bývalou manželkou Carey Lowell.

„Jsem nejšťastnější muž ve vesmíru. Jak bych nemohl být? Jsem ženatý s nádhernou ženou, která je chytrá, citlivá, oddaná pomáhat lidem, s níž je zábava, je trpělivá, která umí odpouštět, která skvěle vaří a která tvoří nejlepší saláty na světě! Alejandra medituje, je vegetariánkou a skvělou matku, má dotek anděla… a je to Španělka, tedy ze země králů a královen, Cervantese a Buñuela… Nemohli byste dostat nikoho lepšího,“ prohlásil Richard na jaře tohoto roku po svatbě se Silvou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související