Módní dům Victorie Beckham krvácí, každý den je v mínusu více než sto tisíc

Velikost textu: AAA

18. 9. 2018

Zpěvačka Victoria Beckham se po deseti letech tvrdé práce při budování vlastní módní značky konečně dostala na Londýnský týden módy. Jejího debutu se zúčastnil manžel David i se všemi čtyřmi společnými potomky. A přestože mediální prezentace vypadají optimisticky, Victoria má noci bezesné. Manžel do jejího podnikání nalil miliony, přesto se jí nedaří dostat do černých čísel. Každý den tak firma ztrácí čtyři tisíce liber – více než sto tisíc korun.

Za posledních osm let byla Victoria ve ztrátě už dvanáct milionů liber – asi 343 milionů korun. Kdyby neměla jiné podnikatelské aktivity, a především velmi bohatého manžela, který dokáže její činnosti dotovat, dávno by byla na mizině.

Victoria v rozhovoru pro Radio 2 uvedla, že módní dům je její páté dítě.

„Vnímám ho jako páté dítě, myslím tu značku. Lhala bych, kdybych tvrdila, že je mi jedno, není. Mám pocit, že stojím nahá v místnosti plné lidí a ptám se, tak co si o tom myslíte? Jsem velmi cílevědomá, nic z toho mi zatím nebylo vráceno. Pracuji velmi tvrdě, celý můj tým pracuje tvrdě. Takže jsem si zřejmě nikdy dost nepogratulovala, což bych měla častěji, protože to, čeho jsem dosáhla, je skvělé. Ale samozřejmě jsem hrdá, víte, vzešla jsem z popové skupiny a vytvořila úspěšnou módní značku, což byl vždy můj sen, a teď to musím už jen udržet v běhu,“ prohlásila Beckham ve snaze zcela zastřít fakt, že její módní značka se topí v dluzích.

Nicméně Victoria se nevzdává a plánuje dětskou a pánskou řadu oblečení. Její značka zatím nabízela oděvy pouze pro ženy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související