Herec Burt Reynolds ze své závěti zcela opomněl jediného syna Quintona

Velikost textu: AAA

19. 9. 2018

Jediného syna Quintona zcela ignoroval ve své závěti herec Burt Reynolds. Když před několika dny ve věku dvaaosmdesáti let zemřel na infarkt, myslel si třicetiletý Quinton, že obrovské jmění zdědí. Při čtení poslední závěti se ale dozvěděl, že nedědí nic. Slavný otec ho vůbec nezmínil a správu pozůstalosti odkázal neteři.

Dvaaosmdesátiletý Reynolds adoptivního potomka přímo nevydědil, pouze mu neodkázal nic ze své pozůstalosti. Ale Quintonovi už před mnoha lety stanovil fond, z něhož dostával peníze. Fond teď připadl Quintonovi a může s ním nakládat dle své vůle.

„Záměrně ho opomíjím v poslední vůli a závěti, protože jsem ho zaopatřil během svého života prohlášením o fondu,“ píše Reynolds ve svém posmrtném odkazu.

Reynolds naposledy přepisoval svou závěť v říjnu 2011, kdy stanovil vykonavatelkou své poslední vůle neteř Nancy Lee Hess, jež měla také jako jediná právo a povinnost naložit s jeho tělem a ostatky podle jeho přání.

Burt Quintona adoptoval s bývalou manželkou Loni Anderson. Po rozvodu s ním syn chvíli nemluvil, ale během posledních let se opět sblížili. Reynolds pak prohlásil, že Quinton je jeho největším životním úspěchem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související